Latvijas UniversitāteStopiņu Novada PašvaldībaOxdogBT1Arfiline

Nometne Rojā

Sākusies pieteikšanās ik vasaras FS “Masters” rīkotajai nometnei Rojā, kurā aicināti piedalīties visi mūsu kluba audzēkņi. Nometne Rojā ir daļa no sagatavošanās posma jaunajai florbola sezonai. Mūsu treneru vadībā nometnes treniņos tiks mācītas un pilnveidotas individuālās tehnikas prasmes, katru dienu notiks fiziskās sagatavotības treniņi. Katru gadu komandās ir cits spēlētāju sastāvs, arī treneri mainās, tāpēc nometne ir svarīgs sezonas posms, jo dzīvojot kopā 24 stundas diennaktī, iespējams daudz ātrāk iepazīt vienam otru un ielikt labus pamatus saliedētam kolektīvam. Treniņi paredzēti gan sporta spēļu zālē, gan pie jūras. Rojā ir lieliski un labi iepazīti treniņu un sadzīves apstākļi. Jaunie sportisti ne tikai apgūst florbolam nepieciešamās prasmes, bet arī norūdās un mācās kļūt patstāvīgi. Nakšņošana Rojas vidusskolas dienesta viesnīcā (internātā), ēšana – vidusskolas ēdnīcā. Sīkāku informāciju jautājiet savas grupas trenerim.

Nometnes datumi:
9.jūlijs – 13.jūlijs – 2007.gadā dzimušie un jaunāki (Treniņu grupa nokomplektēta, brīvu vietu vairāk nav)
16.jūlijs – 20.jūlijs – 2004. – 2007.g.dz. (Treniņu grupa nokomplektēta, brīvu vietu vairāk nav)
23.jūlijs – 27.jūlijs – 2000. – 2003.g.dz. un Imantas filiāles audzēkņi

NB! Parasti visvairāk dalībnieku ir vidējā grupā. Treneri ņems vērā arī 2006.-2007.g.dzimušo sagatavotības līmeni un ieteiks, kurā no grupām bērnam būtu vēlams piedalīties. Izbraukšana uz nometni būs pirmdien agri no rīta, atgriešanās – piektdienas vakarā.

Lai pieteiktos nometnei, jāaizpilda zemāk esošā reģistrācijas anketa. Pēc veiksmīgas reģistrācijas mēs uz norādīto e-pasta adresi nosūtīsim visu papildus informāciju un nometnes līgumu. Dalības maksa – EUR 135.-

Reģistrācija nometnei noslēgusies