Latvijas UniversitāteStopiņu Novada PašvaldībaOxdogBT1Arfiline

Betsafe/Ulbroka

“Betsafe/Ulbroka” vīriešu florbola komanda aizvadījusi 8 sezonas Latvijas čempionāta Virslīgā. Augstākais sasniegums – 1.vieta (2017).


Apskatīt komandas sastāvu var šeit

2016/2017.gada sezonā komanda pierādīja favorītu statusu un sasniedza izvirzītos mērķus – uzvarēja regulārajā turnīrā, kā arī visā čempionātā kopumā. Play Off tika uzvarēti Rockets un Valmiera, bet Superfinālā ar 7:4 apspēlēta Lielvārde. Komanda pirmoreiz tās pastāvēšanas vēsturē izcīnīja medaļas un Latvijas čempionu titulu!

2015/2016.gada sezonā komanda bija jau izveidota par vienu no spēcīgākajām Latvijā, regulārajā sezonā izcīnot 2.vietu. Otro reizi komandas vēsturē sasniegs pusfināls, taču spēlē par bronzu atkārtojās vēsture un atkal pārāki Lekrings.

2014/2015.gada sezonā komandu sāka vadīt cits treneris – Andris Pīlups, kurš amatā nomainīja Aināru Juškēviču. Komandai izdevās apturēt lejupslīdi un pēc 2 gadu pārtraukuma atkal iekļūt Play Off. 1/4 finālā tika atzīts komandas Lekrings pārākums.

2013/2014.gada sezonā komandā notika lielas pārmaiņas spēlētāju sastāvā – komandu atstāja vairāki iepriekšējo gadu līderi, bet papildināja spēlētāji no “FS Masters” jauniešu sistēmas. Diemžēl jau otro gadu pēc kārtas Play Off iekļūt neizdevās, pēc regulārā turnīra paliekot 9.vietā 14 komandu konkurencē.

2012/2013.gada sezonā 12 komandu konkurencē regulārajā turnīrā ierindojās 10.vietā un izslēgšanas spēlēs neiekļuva.

2011/2012.gada sezonā Florbola Skolas “Masters” galvenā komanda pēc regulārās sezonas ieņēma astoto vietu. 1/8 finālā piecās spraigās spēlēs tika pārspēta “Latgranula/Līgatne” komanda, savukārt 1/4 finālā četrās spēlēs pieveikti regulārās sezonas līderi – “RTU/Inspecta”. Pusfināla sērijā nācās atzīt “Ķekava” pārākumu un diemžēl arī spēlē par trešo vietu piedzīvots zaudējums pret Cēsu “Lekrings”.

2010/2011.gada sezonā komanda “Ulbroka” Latvijas Čempionāta Virslīgā izrādīja vērā ņemamu pretestību jebkuram pretiniekam un regulārās sezonas noslēgumā ieņēma augsto 5.vietu. Izslēgšanas spēlēs pirmajā kārtā četrās spēlēs tika pārspēta Liepājas komanda “Kurši”. Diemžēl 1/4 finālā nācās atzīt “Ķekava” pārākumu.

2009/2010.gada sezona “Ulbroka” komandai bija pirmā sezona Virslīgā un komanda godam izturēja grūto pārbaudīju un kvalificējās izslēgšanas spēlēm, kur diemžēl nācās atzīt daudz pieredzējušākās Igaunijas komandas “Jogeva SK Tahe” pārākumu. Sezona bija ļoti noderīga jaunajiem florbolistiem pieredzes iegūšanai.

2008/2009.gada sezonā komanda “Ulbroka” piedalījās 1.līgā (pēc spēka otrajā). Nolikums paredzēja, ka komandai ir jāiekļūst starp divām labākajām, lai tiktu uz Virslīgu. Neskatoties uz to, ka komanda ir gados jauna, mērķis iekļūt Virslīgā tika izpildīts.

2007/2008.gada sezona ir pirmā sezona “Ulbroka” komandai Latvijas Čempionātā. Noteikumi paredz, ka katrai jaunai komandai ir jāsāk ar 2.līgu – pēc spēka trešo spēcīgāko līgu Latvijā. Uzreiz jau pirmajā sezonā komanda veiksmīgi sasniedz uzstādīto mērķi un iekļūst 1.līgā.