Latvijas UniversitāteStopiņu Novada PašvaldībaOxdog

Treniņi

Tālrunis: +371 25917585
e-pasts: info@fsmasters.lv

Treniņu halles:

Elektrum Olimpiskais Sporta Centrs (Grostonas iela 6b, LV-1013)

U-16 2004.-2005.g.dz. | treneris Andris Pīlups – tel. 25917585
Pirmdiena 20:00 – 21:30 (zāle)
Otrdiena 17:00 – 19:00 (fiziskā sagatavotība)
Trešdiena 17:30 – 19:00 (zāle)
Piektdiena 18:00 – 19:30 (teorija + zāle)

U-14 2006.-2007.g.dz. | treneris Ainārs Juškēvičs – tel. 22041438
Pirmdiena 17:30 – 19:00 (Ulbrokas SK – zāle)
Otrdiena 18:00 – 19:30 (zāle)
Trešdiena 18:00 – 20:00 (fiziskā sagatavotība)
Piektdiena 16:30 – 18:00 (zāle)

U-12 2008.-2009.g.dz. | treneris Remārs Vikānis – tel. 26711158
Pirmdiena 17:00 – 19:00 (fiziskā sagatavotība)
Otrdiena 16:30 – 18:00 (zāle)
Ceturtdiena 15:30 – 17:00 (zāle)

U-11 2009.-2010.g.dz. | treneris Gints Vīnbergs – tel. 26851916
Pirmdiena 15:30 – 16:30
Trešdiena 16:30 – 17:30
Piektdiena 16:30 – 17:30

Mix 2006.g.dz. un jaunāki | treneris Gints Vīnbergs – tel. 26851916
Pirmdiena 16:30 – 18:00
Trešdiena 16:00 – 18:00 (fiziskā sagatavotība)
Piektdiena 17:30 – 18:30

U-9 2011.g.dz. un jaunāki | treneris Andris Pīlups – tel. 25917585
Otrdiena 15:30 – 16:30
Trešdiena 15:30 – 16:30
Piektdiena 15:30 – 16:30

– Ulbrokas Sporta Komplekss (Ulbrokas vidusskola, ciemats “Vālodzes”, LV-2130)
Treneris – Ainārs Juškēvičs – tel. 22041438

Pirmdiena
15:00-16:15 (2010.-2012.g.dz.)
16:15-17:30 (2007.-2009.g.dz.)
17:30-19:00 (2006.-2005.g.dz.)

Otrdiena
15:00-16:30 (2009.-2012.g.dz.)- nūjas
16:00-17:00 (2008.-2005.g.dz.) – Vispārējā fiziskā sagatavotība

Ceturtdiena
15:00-16:30 (2009.-2012.g.dz.)
16:30-18:00 (2005.-2008.g.dz.)

Piektdiena
17:15-18:15 (2009.-2012.g.dz.) – Vispārējā fiziskā sagatavotība

– Rīgas 31.vidusskola (Skuju iela 11, Vecmīlgrāvis, Rīga, LV-1015)
Treneris – Kārlis Kalnmeiers – tel. 26403133

Trešdiena
14:20 – 15:40 (2011.-2014.g.dz)
15:40 – 17:10 (2010.-2005.g.dz)

Piektdiena
14:20 – 15:40 (2011.-2014.g.dz)
15:40 – 17:10 (2010.-2005.g.dz)