Latvijas UniversitāteStopiņu Novada PašvaldībaLatvijas HipotekaOxdogBT1

Ulbroka

Ulbrokas vīriešu komanda savā pirmajā sezonā Latvijas Virslīgā izcīnīja 12. vietu un iespēju piedalīties izslēgšanas spēlēs, kur pirmajā kārtā nācās atzīt Igauņu komandas Jogeva SK Tahe pārākumu.

Spēļu rezultāti

DatumsLaiksMājiniekiViesiRezultāts
05.09.200916:00Jogeva SK TaheUlbroka4:1 (1:0,2:1,1:0)
06.09.200915:00UlbrokaĶekava4:7 (2:1,2:4,0:2)
19.09.200918:00LekringsUlbroka10:5 (4:2,1:3,5:0)
20.09.200915:00UlbrokaKurši2:5 (0:4,1:0,1:1)
27.09.200915:00UlbrokaLielvārde6:4 (0:1,2:1,4:2)
03.10.200918:00UlbrokaRubene0:7 (0:3,0:2,0:2)
10.10.200914:00UlbrokaPārgauja3:10 (0:3,1:6,2:1)
25.10.200915:00UlbrokaFK Rīga2:5 (0:1,1:3,1:1)
31.10.200918:30ValmieraUlbroka2:5 (0:1,0:1,2:3)
01.11.200913:00UlbrokaTelms/Energokomplekss7:8 OT (2:2,3:1,2:4,0:1)
14.11.200918:00BauskaUlbroka3:4 SM (1:0,0:3,2:0,0:1)
22.11.200915:00UlbrokaJogeva SK Tahe2:3 (1:1,0:0,1:2)
27.11.200920:15ĶekavaUlbroka5:1 (2:0,2:1,1:0)
29.11.200915:00UlbrokaLekrings3:5 (0:1,2:2,1:2)
07.12.200921:00RTU/InspectaUlbroka8:3 (4:2,2:0,2:1)
17.12.200920:00LielvārdeUlbroka10:5 (4:2,2:2,4:1)
20.12.200917:00RubeneUlbroka6:4 (1:1,1:0,4:3)
15.01.201019:00FK RīgaUlbroka6:5 SM (1:0,2:2,2:3,1:0)
24.01.201015:00UlbrokaValmiera4:5 OT (2:2,2:1,0:1,0:1)
30.01.201017:00Telms/EnergokomplekssUlbroka3:2 (0:1,1:0,2:1)
31.01.201015:00UlbrokaBauska4:2 (2:1,0:1,2:0)
07.02.201018:00KuršiUlbroka6:3 (3:0,1:1,2:2)
13.02.201015:00PārgaujaUlbroka10:9 (2:2,4:3,4:4)
14.02.201015:00UlbrokaRTU/Inspecta1:8 (1:2,0:1,0:5)
1/8 fināls
20.02.201019:00Jogeva SK TaheUlbroka5:3 (1:0,1:1,3:2)
21.02.201015:00Jogeva SK TaheUlbroka8:4 (1:2,4:2,3:0)
27.02.201018:00UlbrokaJogeva SK Tahe1:6 (0:0,0:2,1:4)

Spēlētāju statistika

#Vārds, uzvārdsDzimšanas datiPozīcijaSpēlesVārtiPiespēlesPunktiSM
Treneris - Ainārs Juškēvičs
1Indriķis Siliņš11.07.1990V240002
3Kārlis Krastiņš27.02.1992U26135188
5Pēteris Ieviņš30.04.1990A70002
8Kārlis Bulāns10.12.1989U95382
13Ainārs Nahodkins10.09.1990A90000
14Edgars Poņemeckis13.12.1989A2424614
17Krists Štelmahers17.08.1993A250110
18Armands Asniņš02.08.1988U121016
20Reinis Kundziņš18.07.1990A1438110
22Ritvars Rebainis07.06.1985A2723512
24Kristaps Markovskis21.09.1982A231126
28Jānis Kokins28.06.1988U252354
29Uldis Purvišķis29.10.1985U20110
31Mārtiņš Zvidra04.07.1992U24741128
33Raivis Pučurs06.02.1988V80000
35Edgars Augstkalns20.03.1992V170000
37Dāvis Šmitiņš30.08.1993U131010
39Ritvars Golubevs25.12.1992U241120
68Matīss Sīpols14.02.1991U271124
69Dāvis Dudelis13.08.1990V50000
78Alberts Jēkabsons31.05.1991A271128
81Jānis Jaunzems31.03.1989U2722163816
87Dmitrijs Dmitrijevs16.12.1987A2018910
88Mārtiņš Lapsiņš30.08.1991U193148
93Krists Paulovičs15.07.1988U272693518