FS Masters/Ulbroka zēnu U18 komanda izcīna sudrabu Latvijas čempionātā!

12.05.2022
11. maijā Ulbrokas Sporta Komplekss notika Latvijas Florbola savienība / Latvian Floorball Union Jaunatnes līgas zēnu U18 vecuma grupas finālspēles. Par spēcīgākās junioru komandas titulu Latvijā cīnījās mūsu FS Masters/Ulbroka un RUBENE.
U18 čempionātā piedalījās 7 komandas (FS Masters/Ulbroka, Rubene/KSS, FK Kurši, Ķekavas Bulldogs, Valmieras BSS, Bauskas BJSS, CPSS/Lekrings) un ar sabraukumu principu tika izspēlēts viena apļa turnīrs.
Mūsu puiši, izcīnot 5 uzvaras 6 spēlēs, pamatturnīrā finišēja pirmajā pozīcijā un uzreiz iekļuva pusfinālā, kur tikās ar Ķekavas Bulldogs.
Sīvā cīņā sasniegta uzvara (2:1) un iespēja piedalīties finālspēlē!
Finālspēle bija spraiga, taču jāatzīst, Rubene bija kaut nedaudz, bet pārāka visos spēles elementos. Lai arī vārtu gūšanas momentus mūsējie izveidoja pietiekami daudz, pietrūka prasmes tos realizēt. Rezultātā zaudējums ar 1:4 (0:1, 0:2, 1:1), metienu attiecība 17:18. Vienīgos vārtus no Roberta Trofimenko piespēles guva Emīls Jančevskis.
Lai arī sezona mūsu junioriem noslēgta uz negatīvas nots, gribam ticēt, ka sudrabs arī ir gana labs. Lepojamies, ka mūsējie ir vieni no spēcīgākajiem valstī! Par komandas līderiem šosezon kļuva puiši, kuri vēl ir U16 vecumā un nedaudz pietrūka veselas maiņas, kuri šo sezonu pavadīja spēlējot ārzemju klubos. Liels paldies trenerim Remārs Vikānis par ieguldīto darbu un novēlam mūsu junioriem mērķtiecību un pacietību turpinot attīstīties un iekļaujoties pieaugušo florbolā!
Spēles ierakstu (bez maksas) iespējams noskatīties mūsu Solidsport kanālā -> https://solidsport.com/fs-masters/games/g/65gz5z0l
foto: Latvijas Florbola savienība
Komentārus šim rakstam nav iespējams atstāt.