Masters sporta nometne 2022

Aicinām tevi uz Masters sporta nometni!

15. – 18.augustā, kad beigām tuvojas vasaras brīvlaiks, taču tuvojas mācību un sporta sezona, ir īstais laiks piedalīties nometnē! FS Masters sporta nometne jeb Masters Camp ir atklāta dienas nometne un domāta ikvienam 8-14 gadu vecumā, kurš vēlas iegūt prasmes florbolā, kā arī jautri un lietderīgi pavadīt brīvo laiku.

Par uzvarētājiem kļūst treniņos!

Masters Camp jau iepriekš guvusi lielu popularitāti. Nometnē piedalījās pat vairāk kā 70 dalībnieki. Jaunie florbolisti apgūs dažādu taktisko sistēmu pamatus teorētiskajās un praktiskajās nodarbībās, attīstīs fizisko sagatavotību, kā arī ar dažādām un interesantām metodēm pilnveidos tehniku. Lai katrs dalībnieks saņemtu maksimāli daudz uzmanības un informācijas, nometnē darbosies 9 treneri un līderi. Treniņi notiks sporta zālē, pludmales volejbola laukumā, baseinā, kā arī teorijas nodarbības. Treniņprocesā būs apkopots labākais no mūsu apmācības metodēm. Lieliska atmosfēra, jauni draugi un daudz florbola – ko gan vairāk var vēlēties!? Vairāk par nometnes programmu šeit.

Kamēr citi sapņo par mērķiem, mēs tos sasniedzam!

FS „Masters” jauniešu sistēma ir viena no labākajām un spēcīgākajām Latvijā. Mūsu treneri ir pieredzējuši un zinoši profesionāļi. Savās karjerās spēlējuši gan Latvijas spēcīgākajās komandās, gan nacionālajā izlasē, bet kā treneri veiksmīgi strādājuši Latvijas labākajos klubos un arī vīriešu un U19 izlasēs. Daudzi spēlētāji, kas trenējušies un spēlējuši mūsu klubā, ieguvuši tādas zināšanas, lai būtu vieni no labākajiem Latvijā.

Pieteikšanās termiņš līdz 7.08.2022

Dalības maksa – 120 eur