Virslīgas komanda Czech Open 2022 izcīna sudrabu

30.08.2022
Gatavojoties Latvijas virslīgas 30 gadu jubilejas sezonai, FS Masters/Ulbroka virslīgas komanda devās uz Prāgu, lai piedalītos Floorball Czech Open.

Komanda startēja otrajā spēcīgākajā divīzijā jeb “Mens PRO”. Grupā bija jāsacenšas ar trīs čehu komandām – SOKOLI Pardubice, Hurrican Karlovy Vary un Start98 Kunratice.

Uz turnīru devās 17 (15 laukuma spēlētāji un 2 vārtsargi) spēlētāji, starp kuriem arī vairākas jaunas sejas, kas jaunajā sezonā palīdzēs komandai cīnīties par izvirzītajiem mērķiem!

Pirmajā diena Floorball Czech Open tika aizvadīta uz sekmīgas nots. Divās spēlēs izcīnītas divas pārliecinošas uzvaras. Sākām pret FB Hurrican Karlovy Vary, kurus pārspējām ar rezultātu 4:8, bet vakara noslēgumā ar 1:6 apspēlējām Start98 Kunratice. Rezultatīvi turnīru iesāka vairāki mūsu spēlētāji: Edžus Ceriņš 3+1, Artūrs Narogs 0+4, Matīss Kristiāns Morozovs 3+1, Toms Bitmanis 0+3, Tomass Birstins 3+0, Eduards Stūre 3+0.

Otrā spēļu diena tika noslēgta ar vienu zaudējumu pret SOKOLI Pardubice, kuriem piekāpāmies pašā spēles izskaņā ar rezultātu 3:4, bet jebkurā gadījumā ierindojāmies apakšgrupā 1.vietā, kas 1/4 finālā mums ļāva spēlēt pret 4.vietas ieguvējiem no Šveices Kloten-Dietlikon Jets, kurus pārspējām ar rezultātu 4:1, tādā veidā nodrošinot vietu Floorball Czech Open Pro grupas Playoff jeb labāko četriniekā. 13.augustā, plkst. 14:30 (Pēc Latvijas laika) aizvadīsim 1/2fināla spēli pret Start98 Kunratice, ar kuriem jau tikāmies apakšgrupā, izcīnot uzvaru ar rezultātu 1:6.

1/2 fināla spēlē pret Start98 Kunratice izcīnām uzvaru ar rezultātu 4:3 un iesoļojam Floorball Czech Open Pro grupas finālā, kur spēkosimies ar RIG Umeå IBF no Zviedrijas.

Vedam no Floorball Czech Open mājās sudraba medaļas. Finālā spraigā cīņā ar 5:6 piekāpjamies Zviedrijas RIG Umeå IBF . Pieredze, jaunas emocijas, zināšanas, ko vest mājās un turpināt gatavoties virslīgas čempionātam!

Tags:
Komentārus šim rakstam nav iespējams atstāt.