Andris Pīlups atstāj virslīgas komandas trenera amatu

31.08.2021

Aizvadītais gads un sezona ir bijusi pārmaiņu pilna. Esam iemācījušies sadzīvot ar nezināmo un kopīgi tikuši galā ar dažādām problēmām.

Viens no galvenajiem FS “Masters” karognesējiem jau pēdējos septiņus gadus ir Andris Pīlups, kurš komandu ir aizvedis līdz diviem čempionu tituliem, izaudzinājis vairākus Latvijas izlases spēlētājus un iemācījis daudziem, ko nozīme cieņa, cīņa, attieksme un disciplīna pret to, ko mēs darām.

Laiks iet uz priekšu, un lietas mums apkārt mainās. Līdz ar šīs sezonas noslēgumu, Andris ir nolēmis, ka ir nepieciešamas pārmaiņas arī komandā, tāpēc ir pieņemts lēmums par galvenā trenera posteņa atbrīvošanu.

Andris: “Vēlos pateikties visiem cilvēkiem, kuri pēdējos septiņus gadus bija līdzās ar mani un Ulbrokas komandu – spēlētāji, “staffs”, līdzjutēji, mecenāti, sadarbības partneri. Man, un ceru, visiem pārējiem šis ir bijis spilgts un neaizmirstams dzīves posms. Ir pienācis laiks…”

Komandas vārdā vēlamies teikt vislielāko paldies, Andri! Par visu, ko esi darījis komandas un katra spēlētāja labā! Tu esi un būsi Masters!

Komentārus šim rakstam nav iespējams atstāt.