“Oxdog Ulbroka” uzvar FAA Superkausā 2020

30.08.2020

29.augustā Cēsīs notika Florbola attīstības aģentūras (FAA) sadarbībā ar FK “Lekrings” organizētais četru komandu turnīrs “FAA Superkauss 2020”. Tajā piedalījās Cēsu “Lekrings”, “Oxdog Ulbroka”, Stalbes “Pārgauja” un “Talsu NSS/Krauzers”. Komandas izspēlēja viena apļa turnīru, tā nosakot spēcīgāko jaunajā pirmssezonas turnīrā.

Pirmajā turnīra spēlē “Lekrings” nospēlēja neizšķirti ar “Pārgauju” – 3:3. Arī otrā spēle starp “Oxdog Ulbroka” un “Talsu NSS/Krauzers” noslēdzās neizšķirti – 5:5. Ulbrokas komandā vārtus guva Kaspars Šķēls (2), Matīss Morozovs (2), Matīss Tepers.

Otrajā turnīra kārtā “Oxdog Ulbroka” tikās ar “Pārgauju”. Arī šajā spēlē neizšķirts, un atkal 5:5. Vārtus ulbrokiešu labā guva Daniels Anis (3), Rolands Kovaļevskis un Daniels Tvoronovičs. “Lekrings” ar 5:3 uzvarēja talsiniekus un pirms pēdējās kārtas ieguva favorītu statusu kopvērtējumā.

Viss izšķīrās pēdējā kārtā. “Talsu NSS/Krauzers” izrādījās krietni pārāki un ar rezultātu 9:4 pārliecinoši uzvarēja “Pārgauju”. Turnīra pēdējā spēlē “Lekr

ingam”, lai iegūtu kausu, pietiktu kaut ar neizšķirtu, bet “Oxdog Ulbrokai” derēja tikai uzvara. Pēc pirmā perioda ar 2:1 vadībā ulbrokieši, bet spēles noslēgumā 7:3 “Oxdog Ulbroka” labā. Vārtus guva Ričards Dēvits (3), Daniels Tvoronovičs (2), Rolands Kovaļevskis, Kārlis Petrovskis.

Spēļu rezultāti:

“Lekrings” – “Pārgauja” – 3:3

“Oxdog Ulbroka” – “Talsu NSS/Krauzers” – 5:5

“Pārgauja” – “Oxdog Ulbroka” – 5:5

“Talsu NSS/Krauzers” – “Lekrings” – 3:5

“Pārgauja” – “Talsu NSS/Krauzers” – 4:9

“Lekrings” – “Oxdog Ulbroka” – 3:7

Turnīra tabula:

  1. Oxdog Ulbroka – 4 punkti
  2. Lekrings – 3 punkti
  3. Talsi NSS/Krauzers – 3 punkti
  4. Pārgauja – 2 punkti

Turnīrs komandām bija lieliska sagatavošanās iespēja Latvijas čempionātam, kas sāksies pēc divām nedēļām. Starp citu, ar spēli Ulbrokā, kur viesosies tieši “Lekrings”. Organizatori izsaka pateicību Cēsu pilsētai un Cēsu sporta kompleksa vadībai par atbalstu turnīra sarīkošanā.

Foto: Raivo Šmits

Komentārus šim rakstam nav iespējams atstāt.