Virslīgas komandu pastiprina Ričards Dēvits

13.08.2020

Esam priecīgi paziņot par pirmo jaunās sezonas papildinājumu FS Masters virslīgas komandā – Ričards Dēvits, kurš klubam pievienojas no FK “Kurši”.

Jau kādu brīdi Ričards trenējas kopā ar komandu un var dalīties ar pirmajiem iespaidiem.

“Jau ilgu laiku bija plāns par pārvākšanos uz Rīgu, un tas arī nozīmēja, ka būtu jaunas komandas meklējumos, un protams par primāro iespēju uzskatīju FS Masters komandu. Lūk, esmu šeit! Viss mani šeit ļoti apmierina – treniņi tiek aizvadīti ļoti augstā līmenī, kā arī viss saistītais ar to ir sakārtots tā, ka nav ne par ko citu jādomā, kas man ļoti patīk. Ar dažiem FS “Masters” spēlētājiem jau pirms ierašanās komandā biju labi pazīstams, tāpēc iejusties bija ļoti viegli, it īpaši pēc nometnes Rojā. Ja runājam par komandas mērķiem, tad visiem tas ir skaidrs – uzvarēt! Tas, protams, ir arī mans mērķis. Vēlos uzlabot savu spēli abos laukuma galos un parādīt uz ko esmu spējīgs. Sagaidu spraigu un interesantu sezonu.”

Ričards jau pirmajā pārbaudes spēlē pret Cēsu “Lekrings” pierādīja, ka viņš būs spēlētājs ar kuru pretiniekiem būs jārēķinās – 4 gūti vārti. Novēlam Ričardam sasniegt pēc iespējas augstākus mērķus un veiksmi visas sezonas garumā!

Komentārus šim rakstam nav iespējams atstāt.