FS “Masters” un Oxdog noslēdz sadarbības vienošanos uz turpmākajiem 4 gadiem

19.07.2018

Vakar tika noslēgta sadarbības vienošanās starp FS “Masters” un Lino.lv – populārā florbola zīmola OXDOG Floorball oficiālajiem izplatītājiem Latvijā. Līdz ar to Oxdog kļuvis par kluba Virslīgas komandas oficiālo florbola inventāra sponsoru. Vienošanās termiņš ir 4 gadi.


Vienošanās paredz, ka Virslīgas komanda ik gadu saņems Oxdog inventāru kontraktā noteiktas summas apmērā. Atbalsts tiks sniegts arī visam klubam kopumā – jebkurš kluba dalībnieks saņems ievērojamas atlaides Oxdog ekipējuma iegādei SIA „Lino & Co” veikalos.

Andris Pīlups – Florbola skolas “Masters” vadītājs un virslīgas komandas galvenais treneris
“Šis ir jau otrais mūsu sadarbības cikls, jo pirms diviem gadiem pirmoreiz kluba vēsturē bijām noslēguši sponsorēšanas līgumu SIA Lino & Co un Oxdog. Manā personiskajā un arī mūsu kluba vērtību skalā augstu stāv uzticēšanās, attīstība, sadarbošanās, pateicība, un tieši ar šiem vārdiem es gribētu raksturot šo vienošanos un jau pavadīto laiku kopā. Klubs turpmākos četrus gadus saņems Latvijas mērogiem milzīgu atbalstu. Tas mūs vēl vairāk iedvesmo virzīties uz priekšu!”

Normans Ievenieks – SIA Lino & Co valdes priekšsēdētājs
“Esam priecīgi turpināt sadarbību ar vienu no labākajiem florbola klubiem Latvijā un komandu, ar kuru kopā pēdējās divās sezonās esam izcīnījuši Latvijas čempionu titulu! Prieks, ka esam guvuši vēl lielāku atbalstu arī no Oxdog Floorball un nākošās 4 sezonas pašreiz spēcīgākās Latvijas komandas nosaukumā būs arī Oxdog vārds.”

„Lino & Co” florbola inventāra veikals atrodas Kocēnos, Alejas ielā 4 (Kocēnu sporta nams). Visu inventāru iespējams iegādāties arī interneta veikalā www.lino.lv

Jaunumiem iespējams sekot arī sociālajos tīklos – Facebook, Twitter, Instagram.
Komentārus šim rakstam nav iespējams atstāt.