G.Tolmanis: “Ja gribi trenēties un labi spēlēt florbolu, tad piesakies šai nometnei!”

10.05.2016

Pieteikšanās “Masters Floorball Camp” šobrīd rit pilnā sparā. Nometne notiks no 6. – 10.jūnijam, Elektrum Olimpiskajā centrā. Dalībnieki tiks dalīti trīs vecuma grupās un treniņi notiks 3 sporta zālēs vienlaicīgi. Programmā paredzētas ne tikai tehniski taktiskās, fiziskās un teorētiskās nodarbības, bet arī spēles, konkursi un interesanti treniņi baseinā. Ja vēlies būt viens no šī aizraujošā pasākuma dalībniekiem – PIESAKIES!

Uzdevām dažus jautājumus par nometni FS Masters/Ulbroka U12 komandas spēlētājam – Gustavam Tolmanim.

Kas tevi mudināja iepriekšējā gadā piedalīties “Masters Floorball Camp”?

Pieteicos nometnei, jo gribēju pilnveidot sevi, uzlabot florbola prasmes – tehniku un gūt jaunu pieredzi.

Kādi bija lielākie ieguvumi?

Nometnē iemācījos kā labāk apspēlēt spēlētājus un kontrolēt bumbiņu! Ieguvu pieredzi spēlējot 3:2 un 2:1. Šajā nometnē varbūt bija dažas lietas, kas man jau bija mācītas iepriekš, taču kopumā pavisam noteikti es uzlaboju savu tehniku un prasmi spēlēt florbolu! Un, protams, uzlabojās arī mana fiziskā forma!

Kas tev likās pats interesantākais visas nometnes laikā?

Principā visas nometnes laikā viss bija ļoti interesants un foršs, neviens treniņš nebija garlaicīgs vai neinteresants! Visu nometnes laiku bija iespēja iemācīties kaut ko jaunu!

Vai šogad piedalīsies atkārtoti?

Jā, noteikti piedalīšos atkārtoti, jo šī ir mana mīļākā florbola nometne, jo “Masters Floorball Camp” trenē lieliski un pieredzējuši treneri un treneres, kuri interesanti apmāca spēlēt florbolu!

Ko Tu vēl vēlētos darīt, uzzināt nometnes laikā?

Šajā nometnē ir iekļauts pilnīgi viss, īsti papildinājumu pat nevaru atrast!

Kāpēc iesaki citiem piedalīties nometnē?

Ja gribi trenēties un labi spēlēt florbolu, tad piesakies šai nometnei! Pēc nometnes jutīsi, ka tava florbola tehnika un zināšanas ir uzlabojušās! Tāpat uzlabosies koordinācija, spēks un ātrums!

Pieteikšanās nometnei šeit: Pieteikties

Komentārus šim rakstam nav iespējams atstāt.