Latvijas Universitātes florbolisti gadu noslēdz ar divām uzvarām

22.12.2014

Latvijas Universitātes florbolistiem pēdējās divas spēles otrajā aplī tika aizvadītas pagājušajās brīvdienās. Vispirms Liepājā ar vietējo “Kurši” komandu un mājās pret sīksto “Apelsīns” komandu no Talsiem.

Spēli Liepājā studentu komandu iesāka ļoti miegaini un likumsakarīgi pirmās divas trešdaļas atradās iedzinējos. Trešo periodu komanda aizvadīja jau daudz aktīvāk. Kaut arī perioda sākumā liepājnieki guva vēlvienus vārtus, tomēr daudz agresīvāka spēle uzbrukumā deva rezultātu. Pretiniekiem nācās pārkāpt noteikumus, kurus lieliski izmantoja LU florbolisti samazinot vārtu starpību. Pusotru minūti pirms pamatlaika beigām “Kurši” guva savus septītos panākot 7:5. Latvijas Universitāte tomēr negrasījās padoties un ātri atbildēja ar vārtu guvumu. Pēc paņemtā pusminūtes pārtraukuma un nomainot vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju studenti spēja izlīdzināt spēles rezultātu. Spēles pamatlaiks noslēdzās ar kaujiniecisko 7:7. Spēles pagarinājumā vēlviens precīzs metiens padevās studentiem atnesot uzvaru un divus punktus tabulā. Spēles labākā spēlētāja gods Ringoldam Švītiņam, četri rezultativitātes punkti uzreiz diviem studentiem – Kristeram Eglītim un Rolandam Peļņam.

Nākamjā dienā Rīgas OSC Latvijas Universitātes komandai pretī stājās Talsu komanda, kurai pirmajā aplī piekāpāmies ar 2:5. Atšķirībā no dienas iepriekš, šo spēli studenti uzreiz iesāka aktīvi. Lai arī tas nedeva vēlamo rezultātu uz tablo, tomēr spēles pavediens bija studentu rokās. Turpinot aktīvi strādāt rezultāts neizpalika un pēc otrās trešdaļas jau 2:1 studentu labā. Trešās trešdaļas sākumā tika gūti vēlvieni vārti nosverot uzvaras kausus sev par labu, kam sekoja vēl divi vārti. Spēles beigās komandas apmainījās ar vieniem vārtiem. Lieliska uzvara Latvijas Universitātei ar 6:2. Labākā spēlētāja gods Kristeram Eglītim, kurš otro dienu pēc kārtas tika pie četriem rezultativitātes punktiem, šoreiz 3+1.

Latvijas Universitātes galvenā trenera komentārs: “Esmu priecīgs par izcīnītajām uzvarām. Īpašs prieks par parādīto sniegumu spēlē pret Talsu komandu. Lai gan no Liepājas atgriezāmies naktī, kur izdevās lauzt spēles gaitu un izcīnīt svarīgu uzvaru, tomēr spējām aktīvi un agresīvi nospēlēt visu spēli. Liels nopelns visiem spēlētājiem, kuri abas dienas devās laukumā un atdevas visus spēkus. Sezonas turpinājumā jāpiestrādā pie stabilitātes, lai varētu visas spēles aizvadīt labā līmenī.”

Līdz ar šīm spēlēm ir noslēdzies otrais aplis Latvijas Čempionāta pirmajā līgā. Ar izcīnītajām 8 uzvarām 12 spēlēs komanda centra divīzijā ierindojusies trešajā vietā septiņu komandu konkurencē. Trešajā aplī tiks aizvadītas spēles ar vidzemes divīzijas komandām un jau pirmā spēles 4.janvārī 12:30 Ulbrokas sporta kompleksā pret “Saulkalni”. Lai nostiprinātos četriniekā un iekļūtu izslēgšanas spēlēs komandai jāturpina iesāktais un jācīnās par katru punktu.

Komentārus šim rakstam nav iespējams atstāt.