Esam spēcīgi!

19.12.2012

Kalendārais gads tuvojas beigām, taču florbola sezona tikusi gandrīz līdz pusei. Atskatīsimies uz mūsu kluba jauniešu komandu rezultātiem līdz šim.

U-18

Šī komanda nospēlējusi tikai trīs spēles. Šajā gadā atlikusi vēl viena – 23.12. pret FK Rīga. Čempionāts tika sākts labi, ar divām pārliecinošām uzvarām, taču pēc tam negaidīti tika zaudēts Team Ādaži. Šī bilance komandu ierindo 2.vietā savā apakšgrupā. Rezultatīvākais spēlētājs komandā – Niks Ķuzulis – 14 punkti (9+5).

U-16

1.divīzijas komanda izcīnījusi uzvaras visās piecās spēlēs un savā apakšgrupā ieņem pirmo vietu. Vispārliecinošākā uzvara bija pret Babīti (13-0), bet vissmagāk klājās pret Kuršiem (4-2) un Talsiem (5-2). Rezultatīvākais spēlētājs komandā – Raivo Bišers – 13 punkti (9+4).

2.divīzijā līderos atrodas mūsu FS Masters/Blind Save, kas pagaidām startē bez zaudējumiem, bet FS Masters/Ulbroka 2 četrās spēlēs izcīnījuši divas uzvaras.

U-14

1.divīzijas komanda turpina bez zaudējumiem un atrodas savas apakšgrupas līderpozīcijā. Lai arī ar katru spēli pretī stājas arvien spēcīgākas komandas un uzvaras nāk ar grūtībām, esam komanda, kas guvusi visvairāk vārtu un zaudējusi vismazāk. Rezultatīvākais spēlētājs komandā – Reino Ješēvics – 23 punkti (14+9).

2.divīzijā labas sekmes FS Masters/Blind Save, kas sešās spēlēs sakrājuši 17 punktus un atrodas divīzijas galvgalī. Ne tik labi sokas FS Masters/Ulbroka 2, kuri pagaidām izcīnījuši tikai vienu uzvaru, taču ņemot vērā to, ka komandā spēlē vairāki jaunākas grupas spēlētāji, galvenais šeit gūt spēļu pieredzi.

U-12

1.divīzijas komandai čempionāta sākums bija pozitīvs, bet turpinājumā tika piedzīvoti divi smagi zaudējumi Ķekavas Bulldogiem un Talsiem. Jāatzīst, ka puišiem ir daudz un nopietni jātrenējas, ja viņi vēlas sasniegt augstākus mērķus. Rezultatīvākais spēlētājs komandā – Edgars Ošis – 9 punkti (5+4).

2.divīzijā spēlē vēl trīs mūsu komandas, taču līdz šim aizvadīts ļoti maz spēļu, tāpēc par kādām tendencēm grūti spriest. FS Masters/Ulbroka 2 trīs spēlēs izcīnījusi vienu uzvaru, FS Masters/LU abās savās spēlēs pie punktiem netika, bet FS Masters/Blind Save čempionātā vēl nav aizvadījuši nevienu spēli.

U-10

Ļoti liels prieks par abām mūsu šīs vecuma grupas komandām. Čempionātā kopā piedalās 19 komandas un mūsu pirmā komanda atrodas turnīra tabulas augšējā ailītē ar astoņām uzvarām astoņās spēlēs. Rezultatīvākais spēlētājs komandā – Daniels Anis – 26 punkti (23+3).

Arī otrā komanda cīnās ļoti atzīstami, negriežot ceļu līdervienībām un krājot savus punktus. Ja tik pat labi izdosies turpināt, iespējams, arī šī komanda iekļūs labāko pulkā, kas pēc pirmā apļa turpinās cīņu par godalgotajām vietām. Rezultatīvākais spēlētājs komandā – Edijs Šenbergs – 19 punkti (15+4).

U-8

Pirmo posmu čempionātā aizvadīja arī paši mazākie. Codes posmā četrās spēlēs tika izcīnītas četras uzvaras pret Lielvārdi, Baložu Bulldogiem, Bauskas BJSS un Bauskas BJSS 2. Rezultatīvākais spēlētājs komandā – Everts Rozentāls – 13 punkti (7+6).

U-18 meitenes

Nevaram nepieminēt faktu, ka mūsu klubā trenera Anda Blinda vadībā izveidojusies komanda, kas spēlē meiteņu U-18 grupā. Ir aizvadīts viens spēļu posms, kur diemžēl pagaidām pie uzvarām tikt neizdevās, taču tās noteikti būs!

FS Masters vadība novēl visiem audzēkņiem un viņu vecākiem priecīgus Ziemassvētkus un daudz panākumu Jaunajā gadā!

Komentārus šim rakstam nav iespējams atstāt.