Latvijas UniversitāteStopiņu Novada PašvaldībaLatvijas HipotekaOxdogBT1

Pēc diviem zaudējumiem seko divas uzvaras

08.10.2019

Šo sezonu mūsu Virslīgas komanda iesāka neveiksmīgi, vispirms piedzīvojot zaudējumu Lielvārdē pašā spēles papildlaika izskaņā un nākamajā spēlē mājās kapitulējot Cēsu “Lekrings” vienībai. Turpinājums ir izdevies labāks  – izcīnītas divas uzvaras pēc kārtas. Viesos pārspēta “Bauska” un mājās izcīnīti trīs punkti pret “Talsu NSS/Krauzers”.

Tikai sezonas trešajā spēlē pirmo uzvaru guva ELVI florbola līgas vīriešiem vicečempione “Latvijas Hipotēka/Oxdog Ulbroka”, kas pēc smagnēja sākuma tomēr spēja sakaut turnīra pastarīti “Bauska” – 8:1. Ulbrokiešu labā pa četriem rezultativitātes punktiem guva Lauris Zaicevs un Kristers Eglītis. Bauskā spēkiem mērojās divas, tobrīd, turnīra tabula lejasgala komandas. Tiesa, ja no pamatīgi atjauninātā “Bauskas” sastāva šosezon neviens brīnumus negaida, tas vicečempiones “Latvijas Hipotēka/Oxdog Ulbroka” divās spēlēs izcīnītais tikai viens punkts lika aizdomāties… Mača rezultātu jau 5.minūtē atklāja ulbrokietis Kaspars Šķēls (1:0), bet cīņas turpinājumā ar vārtu gūšanu ilgāku laiku neveicās nevienai no komandām. Tikai otrās trešdaļas vidū rezultāts kļuva 2:0, kad ar precīzu metienu izcēlās Krišjānis Zeps. Nepilnu minūti pirms otrā pārtraukuma savu nulli no rezultātu tablo beidzot nodzēsa arī baušķenieki, kuru rindās ar precīzu metienu izcēlās Toms Rozentāls – 1:4. Tiesa, viesu uzbrucējs Mārtiņš Jānis Mende perioda pēdējā sekundē paspēja gūt vēl vienus vārtus – 5:1. Trešajā periodā Ulbrokas komanda guva trīs bezatbildes vārtus un varēja svinēt pirmo uzvaru jaunajā sezonā – 8:1.

Nākamajā nedēļas nogalē “Latvijas Hipotēka/Oxdog “savā laukumā uzņēma pērnās sezonas pusfinālisti “Talsu NSS/Krauzers”. Mača rezultātu 5.minūtē atklāja ulbrokietis Lauris Zaicevs (1:0), bet turpinājumā sekoja lieliska talsenieku atbilde – trīs vārtu guvumi pēc kārtas (3:1). Vēl pirmā perioda laikā Matīss Fogelis un Jānis Škutāns vadībā ar 2:1 izvirzīja viesus, bet otrās trešdaļas sākumā Valters Kalnietis panāca jau 3:1. Tiesa, spēles vidū pa golam iemeta ulbrokieši Daniels Anis un Kaspars Šķēls, atjaunojot neizšķirtu rezultātu – 3:3. Pēdējā periodā Ulbrokas komanda izvirzījās vadībā ar 5:3. Viesiem vēl izdevās rezultāta starpību samazināt līdz minimumam, tomēr uzvaru ar 5:4 svinēja “Latvijas Hipotēka/Oxdog Ulbroka”.

Pēc 4 spēļu kārtām Ulbroka ar 7 punktiem atrodas sestajā pozīcijā turnīra tabulā, par 5 punktiem atpaliekot no līderiem. Nākamā spēle sestdien izbraukumā pret Kurši/Ekovalis.