Skolēnu rudens brīvlaikā notiks Masters florbola nometne

22.09.2019

21.-24.oktobrī (no pirmdienas līdz ceturtdienai) Elektrum Olimpiskajā centrā notiks Masters florbola nometne, kurā bērniem un jauniešiem būs iespēja pilnveidot florbola prasmes, attīstīt fizisko sagatavotību, iegūt zināšanas par pareiza uzturu un miega nozīmi, dziļāk izprast florbola spēles noteikumus un situācijas. Papildus tam būs tikšanās ar uzaicinātiem, florbola sabiedrībā zināmiem viesiem, nodarbības baseinā un pludmales volejbola laukumā, viktorīnas, stafetes un konkursi, kā arī mini-florbola turnīrs. Dalībnieki tiks dalīti divās vecuma grupās – jaunākā grupa 6 – 10 gadi un vecākā grupa 11 – 15 gadi.

 

 

 

Treniņu dienas sāksies 9:00 no rīta un beigsies 15:00 pēcpusdienā. Treniņus vadīs FS “Masters” treneri Andris Pīlups, Ainārs Juškēvičs, Remārs Vikānis, kā arī vairāki Virslīgas un 1.līgas komandu spēlētāji, kuri dalīsies ar savām zināšanām un pieredzi, mācīs, ieteiks un paskaidros.

 

Dalībniekiem tiks nodrošināta ēdināšana 2 reizes dienā. Dalības maksa nometnē – EUR 85.-. Pieteikšanās līdz 14.oktobrim  ŠEIT , vietu skaits ierobežots. Nometnes rīkošanu finansiāli atbalsta Rīgas Domes Izglītības, Kultūras un Sporta departaments.

Komentārus šim rakstam nav iespējams atstāt.