Latvijas Hipotēka – virslīgas komandas ģenerālsponsors

10.09.2019

Esam priecīgi paziņot, ka florbola skolas “Masters” virslīgas komanda ir noslēgusi sadarbības līgumu ar Latvijas Hipotēka, kas ir kreditēšanas un nekustamo īpašumu jomas pārstāvji, un atbalsta sporta komandas, lai tās sekmētu savu attīstību un pēc iespējas kvalitatīvāk spētu sasniegt izvirzītos mērķus.

Sadarbība paredz arī nosaukuma maiņu, līdz ar ko jaunajā Elvi līgas 2019/2020.gada sezonā vīriešu virslīgas komanda sauksies “Latvijas Hipotēka/Oxdog Ulbroka”. Tāpat arī šosezon virslīgas komandas logo piedzīvos izmaiņas, tajā iekļaujot Latvijas Hipotēka un OXDOG Floorball simbolikas.

Andris Pīlups, FS Masters vadītājs un virslīgas komandas galvenais treneris par noslēgto sadarbību: “Esam priecīgi un pateicīgi par uzņēmuma Latvijas Hipotēka sniegto atbalstu. Tas palīdzēs mums turpināt attīstīties un virzīties uz augstākajiem mērķiem. Mūsu sadarbības plānos ietilpst arī dažu jaunu projektu izveide, kas, mūsuprāt, ļoti nepieciešams Latvijas florbola popularizēšanai un konkurētspējai.”

“Latvijas Hipotēka sportu finansiāli ir atbalstījusi regulāri. Florbols mūs uzrunāja īstajā brīdī, kad izskatījām jaunu sadarbību uzsākšanu un finansējuma piešķiršanu. Izvērtējām komandas mērķus un padarīto, secinot, ka florbols ir nepietiekami novērtēts un finansiāli atbalstīts, šajā sezonā, un, iespējams, arī turpmāk, Latvijas Hipotēka būs ģenerālsponsors florbola komandai “Latvijas Hipotēka/Oxdog Ulbroka”, par turpmāko sadarbību izsakās Latvijas Hipotēka valdes priekšsēdētājs Edgars Tālums.

Plašāk par uzņēmumu Latvijas Hipotēka iespējams uzzināt, apmeklējot viņu mājaslapu www.latvijashipoteka.lv un facebook lapu Latvijas Hipotēka.

 

Komentārus šim rakstam nav iespējams atstāt.