Latvijas UniversitāteStopiņu Novada PašvaldībaOxdogIdeju DrukaArfiline

01.12.2016

UZVARA! Šodien pārbaudes spēlē Ulbrokas sporta kompleksā ar 8:6 izcīnījām uzvaru pār Kanādas florbola izlasi (Floorball Canada), kas gatavojās Pasaules Čempionātam (World Floorball Championships), kas jau sestdien sāksies Rīgā!

Tieši mūsu komandai izdevās atklāt spēles rezultātu un izvirzīties vadībā ar 1:0, taču 1. perioda vidū kanādieši diezgan ātri divus vārtus atguva. Savukārt nākamo piecu minūšu laikā mūsējie guva divus vārtus pēc kārtas un atguva vadību (3:2), bet periodam punktu tomēr pielika kanādieši panākot 3:3, jāpiemin, ka pašās perioda beigās mūsējiem izdevās gūt vēl vienus vārtus taču tie netika ieskaitīti, jo jau bija noslēdzies periodam atvēlētais laiks.

Otrā perioda sākumā nonācām zaudētājos ar (3:4), taču vēlāk sekoja trīs vārtu guvumi pēc kārtas un perioda vidū bijām panākusi divu vārtu pārsvaru (6:4).

Spēles beigu periodā komandas apmainījās ar vēl diviem vārtu guvumiem, un spēle beidzās ar mūsu virslīgas komandas uzvaru 8:6.