Latvijas UniversitāteStopiņu Novada PašvaldībaOxdogIdeju DrukaArfiline

LU/FS Masters pārbaudes spēlē pieveic Singapūras izlasi!

30.11.2016

Lai arī mūsu virslīgas komandas farmklubs Latvijas Universitāte/FS Masters 1. līgas 1. apļa pēdējo spēli jau aizvadījuši, pasaules čempionāta pātraukumā atšķirībā no citām 1. līgas komandām vēl nevarēja doties, jo bija jāaizvada pārbaudes spēle ar Singapūras florbola izlasi, kuri savai pēdējai pārbaudes spēlei pirms čempionāta bija izvēlējušies tieši LU florbolistu komandu!

Singapūras izlase

Singapūras florbolisti pasaules čempionātā nav starp favorītkomandām – savu labāko sasniegumu 12. vietu pasaulē viņiem izdevies sasniegt pirms 20 gadiem, 1996. gada čempionātā. Savukārt pirms diviem gadiem čempionāta rangā Singapūra ieņēma 21.vietu jeb B divīzijas piekto pozīciju. Šogad Pasaules čempionātā Rīgā, Singapūras izlase spēlēs vienā apakšgrupā ar ASV, Kanādas un Taizemes valstsvienību. Pēc Singapūras treneru lūguma pārbaudes spēle pret LU komandu notika 3×15 minūtes, jo komandā šobrīd notiek aklimatizācija. Jāpiemin, interesants fakts,  ka pretinieku komandā pilnībā visi spēlētāji nūju turēja uz labo pusi, kas ir liels retums.

Spēles gaita

Spēles rezultātu atklāja tieši mūsu tālo ceļu mērojušie viesi,singapūrieši, kuri vadībā izvrizījās jau otrajā spēles minūtē! Taču dažas minūtes vēlāk Valteram Ērglim rezultātu izdevās izlīdzināt un perioda vidū Krists Paulovičš mūsējos izvirzīja vadībā jau ar 2:1! Tomēr mūsu ārzemju viesi mums neļāva ilgi būt vadībā un jau pēc 20 sekundēm rezultātu izlīdzināja 2:2.

Otrā perioda pirmo piecu minūšu laikā Paulovičam izdevās turpināt veiksmīgi iesākto spēli gūstot vēl divus vārtus un jau spēles 20 minūtē sev noformojēt hattrick (trešos vārtus gūstos spēlējot mazākumā) un panākot 4:2! Mirkli vēlāk singapūriešiem tomēr izdevās vairākumu sekmīgi realizēt un vienus vārtus atgūt 4:3.

Trešais periods šajā spēlē nebija izņēmums un arī tajā tika gūti vārti perioda sākumā, šoreiz perioda otrajā minūtē ar vārtu guvumu izcēlās Ēriks Akulovs, atgriežot 2 vārtu pārsarvu 5:2. Nepilnas 2 minūtes pirms spēles beigām singapūriešiem atkal izdevās izmantot vairākumu un atgriezt vienu vārtu deficītu 5:4. Taču rezultāts šajā spēlē vairs nemainījās un LU florbolisti varēja svinēt uzvaru ar 5:4!

Valtera Ērgļa pēcspēles komentārs

“Kopumā mums spēle sanāca saturīga. Sakumā piegājām ar vēsu prātu, ļoti nespiedām. Viņi arī sāka mierīgi, bet mums tomēr spēle padevās labāk. Esam daudz lielāki ķermeņa uzbūvē, kas ļāva viegli uzvarēt divcīņas. Protams, šī bija pārbaudes/draudzības spēle, un Singapūras izlase piegāja pie šīs spēles treniņa nolūkos, tādēļ bija ļoti maz fiziskas spēles, lai negadītos kāds nevajadzīgs savainojums. Mēs to daudz izmantojām. Centāmies spēlēt ātri, mainīt pozīcijas, tādejādi atverās brīvāks laukums un radās vairākas iespējas. Uz beigu pusi, singapūrieši sāka iespēlēties un nedaudz arī sanāca papresēt, protams, arī dēļ daudzajiem noraidījumiem. Jocīgi likās, ka visa komanda spēlē uz vienu nūjas satveršanas pusi (labo). Kopumā likās laba un skatāma spēle. Jācer ka šī uzvara sekmēs mūsu gaitas 1.ligā, kas šobrīd, kā redzams tabulā, mums neiet no rokas.”

Rezultatīvākie spēlētāji no LU/FS Masters komandas

Ar hattrick mūsu komandā jau pēc 20 nospēlētām minūtēm izcēlās Krists Paulovičs, vēl vārtus guva Valters Ērglis un Ēriks Akulovs, savukārt Rolandam Peļņam 3 rezultatīvas piespēles!

Nākamā spēle

Otro spēļu apli 1. līgā LU florbolisti uzsāks 16. decembrī, viesos pret FK Saulkalne komandu, sakarā ar Pasaulas Čempionātu florbolā, kas decembrī notiks Rīgā!

Izmantotie resursi: LU Sports