Oxdog – Virslīgas komandas sponsors, Lino.lv – visa kluba atbalstītājs

09.08.2016

Pirmoreiz kluba pastāvēšanas vēsturē Virslīgas komandai būs inventāra sponsors! Panākta vienošanās ar SIA „Lino & Co” ,kas florbola aprindās pazīstams arī kā florbola veikals LINO.LV par atbalstu turpmākajās sezonās.

Vienošanās paredz, ka Virslīgas komanda saņems noteiktu apjomu sponsorētā Oxdog inventāra – nūjas, somas, nūju lāpstiņas, tinumus un citu. Atbalsts tiks sniegts arī visam klubam kopumā – jebkura vecuma un meistarības līmeņa kluba dalībnieks saņems ievērojamas atlaides sporta, tai skaitā florbola, ekipējuma iegādei SIA „Lino & Co” veikalos.

SIA „Lino & Co” dibināts 1999.gadā un ir vecākais florbola inventāra tirgotājs Latvijā. Firmas veikalos iespējams iegādāties Oxdog, Jadberg, Wooloc, FatPipe,Wall, Blind Save, Exel zīmolu florbola inventāru, pilnu Rosco un Swerink laukuma aprīkojumu, kā arī Asics sporta apavus.

Andris Pīlups – „Ulbroka/FS Masters” virslīgas un jauniešu komandu treneris:

Sadarbība starp „Lino & Co” un mūsu organizāciju ir bijusi jau daudzus gadus, taču šobrīd tā pāriet daudz augstākā kvalitātē. Esam ļoti priecīgi par izrādīto uzticību tieši mums, kas ir apliecinājums tam, ka esam viens no lielākajiem un spēcīgākajiem florbola klubiem Latvijā. Ieguvēji no šīs sadarbības būs ne tikai Oxdog sponsorētā Virslīgas komanda, bet arī visa pārējā kluba sistēma un dažādas mūsu organizētās aktivitātes.

Normans Ievenieks – SIA „Lino & Co” vadītājs:

Jau kopš pirmā darbības gada esam centušies atbalstīt labākos un talantīgākos Latvijas florbola spēlētājus un komandas. Sniedzam atbalstu florbola turnīriem un nometnēm. Lai arī OXDOG ir viens no jaunākajiem florbola zīmoliem pasaulē, ar to jau ir izcīnītas lielas uzvaras gan Latvijā, gan vadošajās florbola lielvalstīs. Esam pārliecināti, ka ar OXDOG inventāru gan „Ulbroka/FS Masters” Virslīgas komanda gan pārējās kluba komandas nākotnē gūs vēl labākus panākumus.

„Lino & Co” florbola inventāra veikals atrodas Kocēnos, Alejas ielā 4 (Kocēnu sporta nams). Visu inventāru iespējams iegādāties arī interneta veikalā www.lino.lv . Jaunumiem iespējams sekot arī sociālajos tīklos – Facebook, Twitter, Instagram.

Komentārus šim rakstam nav iespējams atstāt.