FAA saņem atzinību no Rīgas Domes

13.06.2016

7. jūnijā, Rīgas domes Sēžu zālē  (Rātslaukums 1) tika apbalvoti labākie Rīgas bērnu un jaunatnes sporta klubi, kā arī Rīgas sportisti, kuri pagājušajā gadā uzrādījuši izcilus sasniegumus gan pasaules, gan arī Eiropas līmeņa sacensībās.

Atklājot godināšanu, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta komitejas priekšsēdētāja Eiženija Aldermane atzīmēja, ka ar šo pasākumu pašvaldība cenšas izteikt atzinību sportistiem, treneriem, Rīgas bērnu un jaunatnes klubu organizatoriem, kuri, pateicoties izciliem startiem 2015. gadā, nesuši pasaulē Rīgas vārdu.

Balvas pasniedza Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta direktors Guntis Helmanis, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta komitejas priekšsēdētāja Eiženija Aldermane un Sporta pārvaldes priekšniece Dina Vīksna

Lai veicinātu pašvaldības un nevalstisko organizāciju sadarbību sporta jomā galvaspilsētā, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments ik gadu izsludina konkursu „Rīgas pilsētas labākā bērnu un jaunatnes sporta organizācija”, kurā izvērtē pieteiktās nevalstiskās sporta organizācijas, kas organizē un nodrošina sporta nodarbības bērniem un jauniešiem.

Biedrība “Florbola attīstības aģentūra”, kuras struktūrā ir florbola skola “Masters” konkursā piedalījās komandu sporta veidu grupā. Tika apbalvotas 8 labākās organizācijas un FAA ieguva augsto 4.vietu.

Konkursa rezultāti komandu sporta veidu grupā

1. Futbola skola “Metta” (futbols)
2. Nodibinājums hokeja klubs “Prizma” (hokejs)
3. Jura Docenko futbola skola “Alberts” (futbols)
4. Biedrība “Florbola attīstības aģentūra” (florbols)
5. “Minusas volejbola skola” (volejbols)
6. “FK Dinamo Rīga” (futbols)
7. Bērnu nama “Imanta” sporta klubs (futbols, regbijs)
8. Basketbola klubs “TTT-Rīga” (basketbols)

Izmantotie resursi: http://www.sports.riga.lv/public/75675.html
Foto: Z.Zālmanis

Komentārus šim rakstam nav iespējams atstāt.