Aicinām Jūs uz tradicionālo Florbola Skolas „Masters” sezonas noslēguma pasākumu – FS MASTERS SPORTA DIENU!

27.05.2016

Mūsu klubs šosezon Latvijas čempionātā piedalījās ar 16 komandām – 2 pieaugušo un 14 bērnu un jauniešu. Klubā nodarbojas ap 300 audzēkņu. Gan mazi, kas neprot vēl sašņorēt savus sporta apavus un ar grūtībām tiek pāri apmalei, gan lieli – pieredzes un nopelniem bagāti florbola meistari, Latvijas izlases spēlētāji. Sacensībām un treniņiem piesātinātajā sezonā mums neizdodas visiem satikties vienkopus, taču tas ir tik svarīgi, bet galvenais – jautri, būt kopā, atbalstīt, pateikties, uzslavēt un veidot spēcīgu un saliedētu organizāciju. Uz šo sezonas noslēguma pasākumu aicinām ierasties ikvienu, kurš jebkā ir saistīts ar mūsu klubu – spēlētājus, vecākus, brāļus, māsas, atbalstītājus, līdzjutējus un draugus.

4.06.2016 | Ulbrokas SK

Programma:
10:00 Atskats uz pagājušo sezonu, sveikšana, pateicība atbalstītājiem, „izlaidums”
11:00 Sponsoru skrējiens
Sponsoru skrējiens ir labdarības pasākums, ar kura palīdzību tiek vākti labākie skrējēji katrā vecuma grupā – īpašas balvas! Ierodoties uz sporta dienu, pie ieejas tiks izdalītas pieteikšanās skrejlapas. Tie, kas gatavi piedalīties, aizpildīs tās un nodos atbildīgajam par skrējienu. Sponsoru skrējiens ir attieksmes un labas gribas parādīšana. Tie, kas piedalījās pagājušajā gadā palīdzēja klubam tikt pie sporta inventāra un labiekārtot sporta nodarbību zāli. Paldies Jums!!!
12:00 Mini florbola turnīrs (lielajā zālē)
Zālē tiks izveidoti 2 „mini-laukumi” ar mazajiem vārtiem – bez vārtsargiem. Komandā 3 spēlētāji. Dalībnieki paši veido komandas. Treneri palīdzēs
iesaistīt komandās pašu jaunākos. Spēle notiek 3 minūtes. Ja neizšķirts, uzvarētāju nosaka ar soda metieniem no centra līdz pirmajai kļūdai. Zaudējusī
komanda no turnīra izstājas.
12:00 Konkursi (mazajā zālē)

no 12:00

  • Vecākiem būs iespēja iet saunā un pēc sportiskām aktivitātēm nobaudīt kaut ko garšīgu no Brenguļiem.
  • Balkonā būs cepumu un tējas galds.
  • Būs iespējams iegādāties FS Masters atribūtiku un Oxdog un Salming florbola inventāru ar atlaidēm.
  • Ņemot vērā vecāku priekšlikumu, būs izveidota vieta, kur varēs apmainīties dažādām lietotām, bet kādu iemeslu dēļ vairs nevajadzīgām mantām. Piemēram, sporta apavi, kas kļuvuši par mazu, nūja, kas kļuvusi par īsu utml. Aicinām visus būt atsaucīgiem un ņemt līdzi šādas vairs „nevajadzīgas” mantas un dāvināt (vai par simbolisku summu pārdot) tās citiem, kuriem tās var būt ļoti noderīgas.
    „Lūdzu tos, kam tas nepieciešams, nekautrēties pieņemt dāvanas, un tiem, kam ir ko dāvināt, neslinkot to darīt! Šādas mantu apmaiņas notiek arī ekonomiski daudz attīstītākajā valstī Šveicē”

Pasākums paredzēts līdz 15:00.

Uz tikšanos!

Komentārus šim rakstam nav iespējams atstāt.