Latvijas UniversitāteStopiņu Novada PašvaldībaLatvijas HipotekaOxdogBT1

Virslīgas komanda iekļūst 1/2 finālā!

07.03.2016

ELVI florbola līgas pusfinālā iekļuvusi “Ulbroka/FS Masters”, savā laukumā sērijas piektajā spēlē papildlaikā ar 6:5 pārspējot FK “Rīga” florbolistus. “Ulbroka/FS Masters” uzvarēja “Rīgu” ceturtdaļfināla sērijas pirmajos trijos mačos, bet panākums ar katru reizi nāca arvien smagāk.

3.spēle, 27.02.2016 – 6:5 (0:1. 3:1, 3:3)

Mača rezultātu 4.minūtē atklāja rīdzinieki – Edgars Taube golu iemeta brīdī, kad viņa komanda atradās skaitliskajā mazākumā (1:0). Otrā perioda laikā vadībā ar vienu vārtu pārsvaru izvirzījās “Ulbroka/FS Masters – 3:2. Pēdējās trešdaļas sākumā pēc Toma Niedres metiena ulbrokieši ieguva pat divu vārtu pārsvaru (4:2), bet tad ar trim pēc kārtas gūtiem vārtiem atbildēja mājinieki – 5:4. Pēc “Rīgas” pēdējā gola paspēja aizritēt tikai 12 sekundes, kad ar precīzu metienu neizšķirtu rezultātu atjaunoja ulbrokietis Kārlis Bulāns – 5:5. Vēlreiz Bulāns izcēlās pamatlaika pēdējā minūtē, kad pēc vārtsarga Ivara Dišereita piespēles realizēja savas komandas skaitlisko vairākumu – “Ulbroka/FS Masters” šajā spēlē uzvarēja ar 6:5, bet sērijā līdz četriem panākumiem izvirzījās vadībā ar 3:0. Par labāko spēlētāju uzvarētāju rindās tika atzīts izšķirošo vārtu autors Kārlis Bulāns, kuram šajā mačā “hat-trick”. Trīs piespēles Ērika Akulova kontā, bet ar diviem goliem izcēlās Toms Niedre.

4.spēle (28.02.2016) – 7:8 PS (1:2, 3:2, 3:3, 0:0, 0:1)

Pirms šī mača starp FK “Rīga” un “Ulbroku/FS Masters” trīs uzvaras bija izcīnījuši ulbrokieši, lai gan katrs nākamais panākums viņiem rokā devās arvien grūtāk. Spuņciemā, kur laukuma saimnieku lomā bija rīdzinieki, rezultātu jau 3.minutē Kaspara Šķēla personā atklāja viesi (1:0), bet vēl līdz pirmajam pārtraukumam ar diviem precīziem metieniem atbildēja Jānis Belasovs un Toms Bitmanis – 2:1. Otrās trešdaļas sākumā “Rīga” ieguva pat divu vārtu pārsvaru (3:1), bet pirms pēdējā perioda rezultāts bija kļuvis neizšķirts – 4:4. 50.minūtē pēc ilgāka pārtraukuma vadībā pēc Krišjāņa Zepa raidījuma vadībā izvirzījās “Ulbroka/FS Masters” – 6:5. Mājiniekiem izdevās atbildēt ar diviem vārtu guvumiem (7:6), bet viesi nepadevās – vienu (!) sekundi pirms pamatlaika beigām ulbrokietis Kārlis Bulāns atjaunoja neizšķirtu – 7:7. Pagarinājumā vārti netika gūti, bet pēcspēles metienos uz rīdzinieku Jāņa Belasova un Toma Bitmaņa gūtajiem goliem “Ulbroka/FS Masters” nespēja attiecīgi atbildēt – 8:7. Par labāko starp ulbrokiešiem jau trešo (!) maču pēc kārtas atzina Kārli Bulānu, kuram atkal “hat-trick”. 2 (1+1) punktus savāca Artūrs Jurševskis.

5.spēle (5.03.2016) – 6:5 OT (2:1, 2:1, 1:3, 1:0)

Pēc pirmā perioda minimāls pārsvars (2:1) bija laukuma saimniekiem ulbrokiešiem, jo uz Nika Ķuzuļa un Kārļa Petrovska metieniem ar precīzu raidījumu atbildēja Alvis Dāle. Otrās trešdaļas laikā “Ulbroka/FS Masters” izvirzījās vadībā ar 4:2, bet spēles pamatlaiks noslēdzās neizšķirti – 5:5. Pagarinājumā bija nepieciešamas vairāk nekā astoņas minūtes, līdz Ērika Akulova piespēli vārtu guvumā pārvērta Artūrs Jurševskis – Ulbrokas komanda varēja svinēt uzvaru šajā mačā ar 6:5, kā arī visā sērijā ar 4:1. Par labāko spēlētāju starp uzvarētājiem atzina izšķirošo vārtu autoru Artūru Jurševski, kuram šajā mačā divi goli. Rezultatīvākais ar 3 (1+2) punktiem bija Edžus Ceriņš, bet Kārlim Petrovskim un Tomam Niedrem pa 2 (1+1) punktiem.

“Ulbroka/FS Masters” pusfinālā spēkosies ar “Mogo-RTU/Rockets” un pirmās šīs sērijas spēles paredzētas 12. un 13.martā Ulbrokas SK.

Komentārus šim rakstam nav iespējams atstāt.