Latvijas Universitātes florbolisti iekļūst pusfinālā

29.02.2016

Aizraujošas izvērtās ceturtdaļfinālā spēles starp Latvijas Universitātes un Ogres Vilku komandām. Sērijā līdz divām uzvarām izšķirošie momenti norisinājās trešās spēles pagarinājumā.

Latvijas Universitātes pēc regulārā čempionāta ieņēma trešo vietu savā apakšgrupā, kas nozīmēja, ka ceturtdaļfinālā pretiniekos būs otras apakšgrupas otra labākā komanda. Pirmo izslēgšanas spēli LU aizvadīja Rīgas Olimpiskajā sporta centrā. Spēles pirmie divi periodi aizritēja LU spēlētāju kontrolē, bet diemžēl trešajā perioādā tika pieļautas nepiedodamas kļūdas un izlaista uzvara.

Otrā spēle tika aizvadīta Ogres 1.vidusskolā piektdienas vakarā. Saspringtā spēles galotnē izdevās nosargāt vienu vārtu pārsvaru un izlīdzināt rezultātu sērijā. Lieliski spēli aizvadīja Rolands Peļņa kurš guva 4 vārtus un tika atzīts par spēles labāko spēlētāju.

Sērijas izšķirošā spēle norisinājās svētdienas vakarā Ogrē. Abas komandas apzinājās spēles svarīgumu un bija noskaņojušās maksimāli labi aizvadīt spēli un koncētrēties uz savu vārtu drošību. Visas spēles garumā abas komandas apmainījās ar gūtajiem vārtiem un nevienai komandai neizdevās iegūt vērā ņemamu pārsvaru. Pēc aizvadītām 60 minūtēm neizdevās noskaidrot spēles un arī sērijas uzvarētāju. Arī pagarinājums iesākās piesardzīgi un vairāk domājot par savu vārtu drošību. Tomēr pagarinājuma vidū studentiem izdevās izveidot bīztamu pretuzbrukumu, vispirms Mareka Brutana metienu pretinieku vārtusargs atvairīja, tomēr atlēcošo bumbiņu vārtos raidīja Rolands Peļņa. Spēles labākais spēlētājs Rihards Mallons, kurš pašaizliedzīgi darbojās gan aizsardzībā, gan veidoja bīstamus uzbrukumus.

Pusfināla sērija jau sāksies šonedēļ, kad pirmo mājas spēli LU aizvadīs pret Rubenes komandu. Arī pusfināls norsināsies līdz kādas komandas divām uzvarām. Savukārt izšķirošās spēles par medaļām notiks 19.martā.

Spēles fotogalerija no Ogres

Komentārus šim rakstam nav iespējams atstāt.