Latvijas UniversitāteStopiņu Novada PašvaldībaOxdogIdeju DrukaArfiline

Virslīgas komanda PLAY-OFF sāk ar divām uzvarām

23.02.2016

1.spēlē “Ulbroka/FS Masters” lauž cīņas gaitu sev par labu

Latvijas florbola virslīgas turnīra izslēgšanas mači sākušies mājiniekiem veiksmīgi, jo savā laukumā vairāk vai mazāk pārliecinoši pie panākumiem tika regulārās sezonas trīs spēcīgākie klubi. Vienīgi Cēsu “Lekrings” prata viesos tikt galā ar “Rubeni”, turklāt paveicot to negaidīti viegli.

Kā pirmās izslēgšanas spēļu turnīru sāka “Ulbroka/FS Masters” un FK “Rīga” komandas. Regulārajā sezonā panākumi tika dalīti uz pusēm, bet tieši pēdējā regulārās sezonas spēlē ulbrokieši konkurentus apspēlēja ļoti pārliecinoši, kas viņus padarīja par vēl izteiktākiem šīs sērijas favorītiem. Lai gan Toms Niedre jau trešajā minūtē vadībā izvirzīja mājiniekus, atlikušajā perioda daļā Edgars Jemeļjanovs palika nepārspēts, kamēr viesi atbildēja ar diviem precīziem metieniem. Izšķirošo pamatu uzvarai mājinieki ielika otrajā trešdaļā, panākot 5:2 vadību, ko perioda pēdējā minūtē ar vārtu guvumu vairākumā nedaudz samazināja rīdzinieku līderis Lauris Zaicevs. Tomēr intriga ātri vien izplēnēja, jo trešās trešdaļas sākumā Edžus Ceriņš un Eduards Stūre pārsvaru palielināja līdz 7:3, pēc viesu 30 sekunžu pārtraukuma vēl divi vārti un mača liktenis bija izšķirts. “Ulbroka/FS Masters” svinēja 9:5 (1:2, 4:1, 4:2) uzvaru, sērijā līdz četrām uzvarām panākot 1:0 vadību.

Lielisku spēli uzvarētāju rindās aizvadīja Toms Niedre, kurš guva trīs vārtus un izdarīja vienu rezultatīvu piespēli, izpelnoties mača labākā spēlētāja balvu savā komandā. Viņam šajā cīņā arī izdevies pārsniegt 300 gūto punktu robežu Latvijas florbola virslīgas čempionā.

Spēles protokols

2.spēlē “Ulbroka/FS Masters” pārākumu nodemonstrē spēles beigās

Ja pirmajā kārtā uzvarēja trīs no četrām mājinieku komandām, tad otrajā dienā viesiem pie panākumiem tā arī neizdevās tikt. Tādējādi “Lielvārde”, “Ulbroka/FS Masters” un “Mogo-RTU/Rockets” nonākušas divu soļu attālumā no pusfināla, bet “Rubene” un “Lekrings” uzvaras dalījušas uz pusēm.

Ulbrokas florbolistiem izdevies uzvarēt arī otrajā ceturtdaļfināla spēlē, savā laukumā ar 10:8 (2:4, 4:3, 4:1) apspēlējot FK “Rīga”, sērijā panākot jau 2:0 vadību. Ja pirmajā spēlē, zaudējuši pirmo trešdaļu, ulbrokieši ļoti pārliecinoši aizvadīja otro trešdaļu, kurā ielika galvenos pamatus uzvarai, tad šoreiz tika zaudēta pirmā trešdaļa un arī otrajā rīdzinieki turpināja rādīt zobus, vairākas reizes iegūstot divu vārtu pārsvaru, minimālu vadību saglabājot arī pēc 40 spēlētām minūtēm. Trešajā trešdaļā turpinājās līdzvērtīga spēle, turklāt Jānis Justaments atjaunoja divu vārtu pārsvaru galvaspilsētas komandai. Mājinieki vienus vārtus atspēlēja 50.minūtē, bet pieredzējušais Ēriks Akulovs 54.minūtē rezultātu beidzot izlīdzināja. “Rīga” centās atgūt vadību, sāka nevajadzīgi sacensties skriešanā ar konkurentiem, kas noveda pie ātri zaudētajiem devītajiem vārtiem, bet mača izskaņā Kristers Eglītis guva arī desmitos vārtus, nodrošinot savai komandai svarīgu uzvaru ar 10:8.

Uzvarētājiem labākā spēlētāja balva Kārlim Bulānam, kurš atzīmējās ar hat-trick.

Nākamās divas spēles FK “Rīga” mājas laukumā, taču šoreiz tas nebūs ierastais Olimpiskais sporta centrs, bet gan Spuņciema sporta nams „Pīlādzītis” – sestdien 27.02. plkst. 17:00 un svētdien 28.02. plkst. 20:00

Komentārus šim rakstam nav iespējams atstāt.