Latvijas UniversitāteStopiņu Novada PašvaldībaLatvijas HipotekaOxdogBT1

Aicinām piedalīties florbola nometnē „Masters Winter Camp”

10.12.2015

Straujiem soļiem tuvojas Ziemassvētki. Tuvojas arī skolēnu ziemas brīvlaiks. Un tas nozīmē, ka atkal klāt būs florbola nometne „Masters Winter Camp”. Tā šogad notiks jau ceturto reizi – tātad tradicionāla un zināma. Šoreiz nometne būs īsāka kā citus gadus – tikai 3 dienas (jo tā šogad sastājušies svētku datumi). Taču tā būs ne mazāk jautra un noderīga, interesanta un pamācoša kā citus gadus.

Nometne notiks 28.-30.decembrī Rīgas Olimpiskajā centrā. No 9:00 rītā līdz 17:00 vakarā ar dalībniekiem kopā būs Florbola Skolas „Masters” treneri, kuru vadībā notiks 4 intensīvi treniņi. Papildu tiem būs nodarbības profesionāla džudo trenera vadībā uz pavisam īsta tatami, kā arī iespēja izbaudīt kaut ko no vasaras OSC pludmales volejbola laukumos. Protams, neiztikt bez dažādām veiklības un prasmju stafetēm un konkursiem. Šogad florbola treneri pastiprinātu uzmanību veltīs audzēkņu florbola prasmju mācīšanai un pilnveidošanai. Nūjas tehnika, bumbas kontrole, metieni, piespēles – viss, kas saistīts ar individuālo tehniku.

Ja vēlaties, lai bērns būtu nodarbināts arī brīvlaikā, turklāt pamatīgi – nometne ir lieliska iespēja to realizēt! Dalībnieku vecums nometnē – 7 līdz 15 gadi. Dalības maksa – 75.- EUR.

Vairāk informācijas ŠEIT

Nometnes organizators: Biedrība „Florbola attīstības aģentūra”

Nometnes vadītājs: Andris Pīlups

Tālr.: 25917585

Komentārus šim rakstam nav iespējams atstāt.