Latvijas UniversitāteStopiņu Novada PašvaldībaOxdogBT1Arfiline

Noslēgusies nometne “Masters Floorball Camp”

07.06.2015

Jūnija sākumā Rīgas Olimpiskajā centrā notika florbola nometne „Masters Floorball Camp”, kurā piedalījās 63 dalībnieki. Treniņus vadīja seši florbola skolas „Masters” treneri un četri virslīgas komandas spēlētāji.

Katru gadu nometne mainās. Jāatzīst, ka vidējais dalībnieku vecums kļūst jaunāks. Tas nozīmē, ka arvien mazāk nometnē piedalās pusaudžu vecuma dalībnieki, bet arvien lielāka interese ir no bērniem, kas ir 7-11 gadu vecumā. Mainās arī nometnes programma un mūsu, organizatoru, pārliecība par to, kas svarīgāks bērniem šajā vecumā. Lai arī šī ir florbola nometne un galvenais akcents ir uz florbola prasmju apgūšanu un pilnveidošanu, nometnes programmā ir iekļautas nodarbības arī citos sporta veidos – peldēšana, džudo, futbols. Tas padara interesantāku un daudzveidīgāku nometnes programmu un attīsta bērnu prasmes vispusīgi. Treniņu nodarbības tika pārsvarā organizētas ar staciju metodi, kas ļauj vairāk iesaistīt dalībniekus, viņi ir aktīvāki un saņem lielāku uzmanību no treneriem. Jau ierasts, ka tika izmantota arī interesantā mobilā aplikācija MyFloorball nūjas tehnikas trenēšanai. Nometne nebija viegla, taču tā pēc būtības ir sporta, nevis atpūtas nometne.

Esam priecīgi par lielo atsaucību un labajām atsauksmēm jau nometnes laikā, kā arī izsakām pateicību nometnes atbalstītājiem Salmingsports.lv un Lino.lv.

Foto no nometnes atrodami šeit.

Uz tikšanos nākamajā, Masters ziemas nometnē!

Komentārus šim rakstam nav iespējams atstāt.