No “Tallink Floorball Cup” atgriežamies ar medaļām

26.05.2015

No 22. līdz 24.maijam Tallinā norisinajās jau ikgadējais “Tallink Floorball Cup”, kurā arī šogad piedalījās mūsu U10, U12 un U14 komandas.

U10 komanda izcīna bronzu

FS Masters/Ulbroka U10 piedalījās E2-Boys (2004) grupā, kurā kopumā piedalījās 15 komandas. Turnīra pirmajā dienā tika izcīnītas divas uzvaras pret “Panthers Järvenpää E04” (Somija) 9:6 un “AxiA” (Somija) 19:1. Otrajā dienā nācās piekāpties vēlvienai Somijas komandai “TPS Lokomotiv E 04” 2:5. Lai kvalificētos izslēgšanas spēlēm bija nepieciešama uzvara pēdējā grupas spēlē pret Inčukalna komandu “Coyoti”. Ar uzvaru 7:1 bija pietiekoši, lai iekļūtu ceturtdaļfinālā, kur pretiniekos vēlviena Latvijas komanda “Bauskas BJSS 04” – izcīnīta uzvara 12:3. Turnīra pēdējā dienā tika izspēlēti pusfināli un spēles par vietām. Diemžēl pret Somijas “SBS Wrimo” nācās piekāpties ar 2:6 un pēdējā turnīra spēlē par bronzas medaļām nācās sacensties ar “Talsu NSS/Krauzers 04” komandu. Spēles pamatlaiks beidzās ar kaujiniecisko 4:4 un tai sekojošajā pēcspēles metienu sērijā veiksmīgāki izrādījās mūsu kluba jaunieši. Realizēti abi metieni (Edijs Šenbergs un Artis Kenstavičs) un atvairīti abi pretinieku metieni (Andris Gīze). Komandas rezultatīvākais spēlētājs Artūrs Anis (14+2), kurš arī turnīra precīzākais bombardieris, Artim Kenstavičam (11+4) un Edijam Šenbergam (6+6).

U12 triumfē savā vecuma grupā

Turnīra pirmajā spēlē pret Zviedrijas “Vendelsö IK Dragons Blue” nācās piekāpties ar 1:3, kurš arī bija vienīgais komandas zaudējums turnīrā. Jau nākošajā spēlē pret “SB Pro Pojat 02” (Somija) tika izcīnīta pārliecinoša uzvara ar 8:2. Nākošajā dienā nūjas krustojām ar “SSV D02” (Somija), kuriem piekāpāmies “Tupla Cup” septembrī. Izcīnītā uzvara ar 3:1 ļāva kvalificēties ceturtdaļfinālam kā C grupas otrajai labākajai komandai. Izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā tika aizvadīta labākā turnīra spēle un pārliecinoši uzvarēti “Koovee D2 Mustat” (Somija) ar 6:0. Pusfināls tika aizvadīts pēdējā turnīra dienas agrā rītā un tikai minimāla uzvara ar 3:2 pret vēlvienu Zviedrijas komandu “Hasselby SK P02 Black”. Fināls izvērtās sasprings pret Somijas “Karhut 02 White”. Kaut arī tika kontrolēta spēles gaita rezultātā minimāla uzvara 2:1. Finālspēles labākais spēlētājs Reinis Rudzītis, kurš piedalījās abu vārtu gūšanā (1+1). Lielisks rezutāts U12 vecuma Elites grupā, kurā piedalījās 13 komandas. Turnīra rezultatīvākais spēlētājs Daniels Anis (6+5). 7 punkti Reinim Rudzītim (5+2) un Valteram Lapiņam (3+4).

U14 nedaudz pietrūkst līdz play-off

Arī mūsu U14 komanda piedalījās Elites grupā, kurā piedalījās 16 komandas. Turnīrs iesākās veiksmīgi ar uzvaru pār Somijas “LoSB” 4:2. Diemžēl atlikušajās apakšgrupas spēlēs tika izcīnīts tikai viens punkts, kas neļāva kvalificēties izslēgšanas spēlēm. Zaudējums “Ilves” (Somija) 2:4 un neizšķirts 2:2 pret Somijas “FoSu 00”. Spēlē par devīto vietu zaudējums “Sparta team Automaailm” (Igaunija) 3:5. Turnīra trīs rezultatīvākie – Ralfs Reinholds (4+1), Edgars Vahšteins (3+1) un Kārlis Ozoliņš (2+1).

Aizvadītais turnīrs ļāva komandām iegūt neatsveramu pieredzi un novērtēt savu varējumu pret spēcīgām Somijas un Zviedrijas komandām. Pateicamies par atbalstu Stopiņu novada Domei un BT1, kā arī spēlētāju vecākiem.

Komentārus šim rakstam nav iespējams atstāt.