Latvijas UniversitāteStopiņu Novada PašvaldībaOxdogIdeju DrukaArfiline

Latvijas Universitātes florbolisti iekļūst pusfinālā

12.03.2015

Aizvadītajā nedēļas nogalē Latvijas Universitātes florbola komanda pārvarēja 1. līgas ceturtdaļfināla barjeru pieveicot Cēsu Lekrings-1 komandu.

Latvijas Augstskolas florbola komanda izslēgšanas spēlēm kvalificējās, kā trešā labākā centra grupas komandas, kas nozīmēja, ka pirmajā izslēgšanas spēļu kārtā pretinieks būs Lekrings-1. Regulārajā sezonā jau vienreiz komandas tikās savā starpā, kad ar minimālu pārsvaru uzvaru svinēja studenti solot saspringtas un aizraujošas spēles ceturtdaļfinālā. Pirmajā spēlē uzvaru izcīnīja Cēsu komandu, kura spēja gūt daudz vieglus vārtus neļaujot LU florbolistiem iesākt izslēgšanas spēles ar uzvaru. Izdarot pareizos secinājumus nākamo spēli studenti jau aizvadīja daudz mērķtiecīgāk un agesīvāk, kas vainagojās ar uzvaru. Izšķirošajā spēlā, lai iekļūtu nākamajā kārtā, kādai no komandām jāizcīna divas uzvaras, studenti turpināja spēlēt savu spēli ar ātriem uzbrukumiem un augstu spēles tempu, kas deva vēlvienu uzvaru un iekļūšanu nākamjā kārtā.

Latvijas Universitāte / FS Masters – Lekrings-1 7:9, 7:4, 11:5 (sērijā 2-1)

Pusfinālā studenti sacentīsies ar FK Rīga-1 komandu, kuri parūpējās par lielāko pārsteigumu pirmās līgas izslēgšanas spēlēs, pieveicot regulārās sezonas spēcīgāko komandu no Irlavas. Pirmā pusfināla spēle jau šo piektdien 21:00 Rīgas Olimpiskajā sporta centrā. Arī otrā spēle tiks aizvadīta Rīgas Olimpiskajā sporta centrā 21.martā 18:00. Arī pusfināla sērija norisināsies līdz vienas komandas divām uzvarām.

Komentārus šim rakstam nav iespējams atstāt.