Latvijas UniversitāteStopiņu Novada PašvaldībaOxdogBT1Arfiline

Sākusies pieteikšanās Masters Floorball Camp

04.03.2015

Jau ceturto gadu Florbola skola “Masters” rīkos atklātu dienas florbola nometni bērniem un jauniešiem vecumā no 6 līdz 15 gadiem, kas notiks piecu dienu garumā no 1. līdz 5.jūnijam Rīgas Olimpiskajā sporta centrā, Grostonas ielā 6b.

Kad florbola sezona jau beigusies un skolā sācies brīvlaiks, ir īstais laiks piedalīties florbola nometnē! „Masters Floorball Camp” notiks jau ceturto gadu un ar katru reizi dalībnieku skaits kļuvis arvien kuplāks.

„Masters Floorball Camp” guvusi lielu popularitāti. Iepriekšējā gadā nometnē piedalījās vairāk kā 50 dalībnieki. Jaunie florbolisti apgūs dažādu taktisko sistēmu pamatus teorētiskajās un praktiskajās nodarbībās, attīstīs fizisko sagatavotību, kā arī ar īpašām metodēm pilnveidos tehniku. Lai katrs dalībnieks saņemtu maksimāli daudz uzmanības un informācijas, nometnē darbosies 6 treneri un 6 līderi. Treniņi notiks 3 sporta zāles vienlaicīgi un treniņprocesā būs apkopots labākais no mūsu apmācības metodēm. Lieliska atmosfēra, jauni draugi un daudz florbola – ko gan vairāk var vēlēties!? Šī florbola nometne domāta ikvienam 6-15 gadus jaunam florbolistam, kurš vēlas uzlabot savas prasmes, kā arī jautri un lietderīgi pavadīt brīvo laiku.

„FS Masters” jauniešu sistēma ir viena no labākajām un spēcīgākajām Latvijā. Mūsu treneri ir pieredzējuši un zinoši profesionāļi. Andris Pīlups un Ainārs Juškēvičs vada „FS Masters” no kluba dzimšanas dienas. Savā karjerā spēlējuši gan Latvijas spēcīgākajās komandās, gan nacionālajā izlasē, bet kā treneri veiksmīgi strādājuši Latvijas labākajos klubos, vīriešu U19 un sieviešu izlasēs. Andis Blinds savā spēlētāja karjerā sasniedzis augstākās virsotnes un nu savas zināšanas un pieredzi nodod jaunajiem vārtsargiem. Daudzi spēlētāji, kas trenējušies un spēlējuši mūsu klubā, ieguvuši tādas zināšanas, lai būtu vieni no labākajiem Latvijā.

Pirmie 20, kas pieteiksies nometnei, piedalīsies florbola inventāra Dāvanu kartes 50 EUR vērtībā izlozē. Pieteikšanās termiņš līdz 25.05.2015, dalības maksa – 125 eur.

Piesakies Masters Floorball Camp – www.fsmasters.lv

Komentārus šim rakstam nav iespējams atstāt.