Latvijas Universitātes florbola komanda sezonu iesāk ar uzvaru

07.10.2014
Lieliski jauno florbola sezonu iesākusi Latvijas Universitātes un Florbola Skolas “Masters” komanda, kura pirmajā sezonas spēlē pārliecinoši ar 9:3 apspēlēja RSU komandu. Lieliski izdevās nospēlēt spēles pirmās divas trešdaļas, kad pretinieku vārtusargs tika pārspēts septiņas reizes, bet savus vārtus izdevās nosargāt neskartus. Pirmajā trešdaļā precīzi raidījumi Alenam Jankovskis, Reinim Milleram un Rihardam Mallonam. Alens Jankovskis un Rihards Mallons arī otrajā trešdaļā atzīmējās ar precīziem raidījumiem un pa vienam precīzam metienam Marekam Brutānam un Edgaram Dzeguzem. Spēles trešajā trešdaļā LU studentu komandu “nometa apgriezienus” un ļava pretiniekam sajust spēles garšu. Tika ielaisti trīs vārti, no kuriem divi mazākumā. Uzbrukumā tika gūti divi skaisti vārti no lieliskām izspēlēm. Vispirms Rihards Mallons noformēja sev “hat-trick”, bet spēles priekšpēdējā minūtē Mareks Brutāns guva savus otros vārtus spēlē.
Spēles labākā spēlētāja gods Rihardam Mallonam, kuram šī bija debija “LU/FS Masters” komandā. Riharda kontā trīs vārtu guvumi un viena rezultatīva piespēle. Jāpiemin arī labākā spēlētāja maiņas biedrs – Reinis Millers, kuram vārti un trīs rezultatīvas piespēles. Pa diviem rezultativitātes punktiem uzreiz vairākiem spēlētājiem – Alens Jankovskis (2+0), Mareks Brutāns (2+0), Edgars Dzeguze (1+1). Lai arī pie rezlutativitātes punktiem netika, lieliska spēle vairākiem studentu komandas debitantiem. Komandu ir papildinājuši vairāki studenti Nauris Ezerlīcis (pārnācis no komandas “Madona”), Rolands Zveja (no komandas “Ogres Vilki”), jau pieminētais Rihards Mallons (no komandas “Bauska”) un Edgars Dzeguze (atgriezies komandā). Komandai pievienojušies arī vairāki FS Masters talantīgākie un perspektīvākie audzēkņi – Ulvis Mētra, Emīls Birķis, Raimonds Pone un Emīls Ērglis. Bet tie vēl nav visi papildinājumi, vairāki spēlētāji kārto formalitātes, lai varētu pievienoties komandai.
Lai arī savu pirmo spēli LU komanda aizvadīja sev ierastajā Rīgas Olimpiskajā Sporta Centrā, tomēr formāli šī skaitījās RSU komandas mājas spēle. Pirmā mājas spēle komandai paredzēta 19.oktobrī, kad Rīgas OSC būs jācīnās ar “SK Babīte” komandu. Tomēr vēl līdz pirmajai mājas spēlei, vēl paredzētas divas smagas izbraukuma spēles. Vispirms jau šajā nedēļas nogalē būs jādodas izbraukumā uz Kuldīgu, bet 18.oktobrī Talsos ar Apelsīns komandu.

Komentārus šim rakstam nav iespējams atstāt.