Latvijas UniversitāteStopiņu Novada PašvaldībaLatvijas HipotekaOxdogBT1

FS Masters no Tallinas pārved sudrabu un bronzu

27.05.2014

Aizvadītajās nedēļas nogalēs FS Masters kluba komandas piedalījās starptautiskajā turnīrā Tallink Floorball Cup 2014.

Pirmie savas spēles aizvadīja U-17 komanda, kuri 16.maijā aizvadīja divas spēles ar Somijas komandām. Pirmajā spēlē neizdevās pietiekami realizēt daudzos vārtu gūšanas momentus un piedzīvoja zaudējumu pret AIF komandu 1:5. Otrajā spēlē pretiniekos Raydons Marsut, kurā apvienojušies jaunie talanti no Somijas. Spēles iznākums likumsakarīgs 3:6, kaut gan pēc pirmā puslaika rezultāts bija 2:2. Trešo grupas spēli izdevās iesākt ļoti labi un izvirzīties vadībā, bet diemžēl neizdevās visu spēli nospēlēt augstā līmenī un nepatīkams zaudējums pret Oilers United 4:5. Ar katru spēli uzlabojos savu sniegumu un to izdevās parādīt pēdējā spēlē izcīnot uzvaru Blackbirds United 6:1 un beigās izcīnīt dalīto 9.-12. vietu.

Nākamie turnīrā iesaistījās U-10 komanda, kura pēc sarežģītā ceļa uz Tallinu, izcīnīja divas uzvaras pirmajās divās spēlēs. 6:3 pret Coyote Incukalns un 9:3 pret Igaunijas SK Noorus. Nākamajā dienā neizšķirts pret somu Loiske Faarao un pārliecinoša uzvara 17:1 pret Bauskas BJSS. Ar trim uzvarām bija pietiekoši lai savā apakšhrupā izcīnītu pirmo vietu un kvalificēties pusfinālam. Pusfinālā pret Talsu komandu spēle neizdevās un nācās tikties vēlreiz ar somu SK Noorus par bronzas medaļām. Šī spēle pēc pamatlaika beidzās neizšķirti un uzvarētāju nācās noteikt ar pēcspēles metieniem, kuros meistarīgāki bija mūsu jaunākie florbolisti. 10 komandu konkurencē izcīnīta 3.vieta.

U-12 vecuma komandas bija sadalītas divās divīzijās – Elite un Challenger. Mūsu puiši spēlēja stiprākajā divīzjā, kur pretiniekos 7 Somijas un viena Krievijas komanda. Grupu spēlēs nācās piedzīvot divus minimālus zaudējumus pret LeKi un Steelers Black komandām un izcīnīt uzvaru ar 5:2 pret Rangers Leijonat. Tas nozīmēja ka pēdējo spēli mūsu komanda aizvadīs pret Kobra komandu no Krievijas par dalīto 5.-6.vietu. Spēles beigu rezultāts 7:2.

Pēdējie turnīrā iesaistījās U-14 komanda. Šī vecuma grupā piedalījās 18 komandas. Mūsu florbolisti savā apakšgrupā ierindojās pirmajā vietā uzvarot 4:0 Jogeva SK Tahe (Igaunijas) un 5:1 Tiikerit Hunters (Somija) un piedzīvojot zaidējumu 1:3 pret Vihdin Salisudet Musta. 1/4finālā tika pieveikti SB Pro 2:0 un 1/2finālā Talsu komanda ar 3:1. Finālā somu Rangers komanda pieveica mūsu censoņus ar 8:3 un nācās samierināties sudraba medaļām.

FS Masters treneru kolektīvs ir ļoti priecīgi par iespēju samērot spēkus ar citu valstu komandām un iegūt neatsveramu pieredzi, kura noderēs turpmākajā jauno spēlētāju florbola karjerā.

Komentārus šim rakstam nav iespējams atstāt.